Příběh s francouzským úchylákem

Nechtěli jsme tento zážitek vkládat do článku o Francii, aby jste si nemysli, že to je standard Francie.

Tento pro mě šokující zážitek se odehrál na odpočívadle u silnice asi 10 km před Toulonem, kde jsme zastavili abychom dopustili vodu do kanystrů.

Vojta se navíc rozhodl, že je tam na záchodech čisto, mají tam super zrcadlo a tak se půjde oholit a já čekala u auta. Zatím jsem krájela žlutý meloun, aby měl muž sváču a byl plný energie na řízení.

Vojtovi to holení trvalo fakt dlouho a tak jsem se pustila do jedení melounu i bez něj. V tom přijel na odpočívadlo nějaký sympatický Francouz, který mi hned jak vystoupil z auta popřál „Bon Apetit“. Tak jsem mu poděkovala a jedla dál.

No, ale pro něj to povídání nekončilo a chtěl se se mnou bavit dál. Tak se vyptával co tady děláme, jak se nám tu líbí, odkud jsme a tak podobně. Zeptala jsem se ho, kde jsou tady nejhezčí pláže v okolí a on mi poradil pláž v Hyères (tam to bylo fakt pěkné).

Bylo mi blbé, že tam jím meloun, tak jsem mu také nabídla, to jsme pravděpodobně neměla dělat. Protože pak se začal chovat fakt divně a to ač jsem mu několikrát vysvětlila, že přítel hned přijde, že na něj čekám. A to ani nevěděl, že Vojta není 2 metry vysoký a není to kulturista.

Začal mi říkat, jak jsme krásná, že mi to moc sluší a jestli by mi mohl dát pusu. Najednou už mi přestal být sympatický, ale to jsem ještě nevěděla, že je to jen začátek. Já se modlila, kdy už se Vojta uráčí vyjít a zachrání mě. Začal se čím dál víc přibližovat a vlepil mi pusu na tvář…fuj hned jsem se otřela. A mu se to snad líbilo! Ještě několikrát se mě zeptal jestli mi může dát pusu na pusu. Vždy jsem odmítla a tak jsem myslela, že už to vzdal a odjede. Otočil se k auto a odcházel, Vojta pořád nikde.

Pak se otočil zpět ke mně a to už si nechtěl jen pusu. Vyndal si ho z kalhot a začal s ním na mě mávat. Byla jsem fakt v šoku a fakt netuším co u toho povídal. Naštěstí to brzy vzdal, nasedl do auta a odjel. V tom Vojta konečně vyšel, byla jsem z toho znechucena celý den a zároveň pobavena 😀 Ale ta pláž, kterou nám doporučil se nám fakt líbila, holky se tam opalovaly nahoře bez a voda byla suprová.

Pro někoho možná nudný příběh, ale….Ženy, pozor ve Francii na odpočívadlech, zastavují tam úchyláci!

Eliška Svobodová

On-line marketingu se věnuji 5 let, specializuji se na optimalizaci pro vyhledávače a sociální sítě. Při škole jsem pracovala v H1.cz. Po studiu jsme začala pracovat pro Blueberry.cz na pozici Inbound Marketing Specialist. V Blueberry.cz jsem se starala klientům o sociální sítě a jejich stránky z pohledu SEO. V tuto chvíli pracuji jako SEO konzultantka na volné noze, pro své klienty se snažím najít optimální řešení pro lepší viditelnost jejich webové prezentace. Ráda cestuji a na cestách pracuji. Může se tak stát, že zrovna teď sedím v zahraničí v nějaké kavárně a pracuji na zviditelnění svých klientů.