Rešovké vodopády v Jesenících

Kousek od Valšova, kde bydlí moji rodiče se dá jít na spoustu výletů. Na vyhaslé sopky, na hory do Jeseníků. Nebo třeba na Rešovské vodopády, ležící na řece Huntavě. My si tentokrát vybrali to poslední, protože jsme sebou chtěli vzít i pejska Barona a nechtěli jsme být venku moc dlouho protože mělo odpoledne začít pršet.

Přijeli jsme autem až do Horního Města odkud jsme šli procházkou přes les až k vodopádům. Jsou tam některé úseky hůř dostupné, přes skálu, ale zvládl to i náš pejsek.

Po cestě zpět jsme se stavili ještě na farmu do Vajglova u Břidličné nakrmit a pomazlit ovečky 🙂

Eliška Svobodová

On-line marketingu se věnuji 5 let, specializuji se na optimalizaci pro vyhledávače a sociální sítě. Při škole jsem pracovala v H1.cz. Po studiu jsme začala pracovat pro Blueberry.cz na pozici Inbound Marketing Specialist. V Blueberry.cz jsem se starala klientům o sociální sítě a jejich stránky z pohledu SEO. V tuto chvíli pracuji jako SEO konzultantka na volné noze, pro své klienty se snažím najít optimální řešení pro lepší viditelnost jejich webové prezentace. Ráda cestuji a na cestách pracuji. Může se tak stát, že zrovna teď sedím v zahraničí v nějaké kavárně a pracuji na zviditelnění svých klientů.